Jak zapewnić zabezpieczenie płatności? 

Jak zapewnić zabezpieczenie płatności? 

Każda osoba, która sprzedaje towary lub usługi, musi liczyć się z ryzykiem braku zapłaty ze strony kontrahenta. Bycie przedsiębiorcą wiąże się więc z konkretnymi zagrożeniami finansowymi. Jak je zminimalizować? Możliwości jest wiele. Zobacz, jak skutecznie zabezpieczyć płatności. 

Sharelock – nowoczesna platforma do zabezpieczania płatności 

Zabezpieczenie płatności jest kluczowe dla udanej transakcji. W takim przypadku nawet jeśli jedna strona nie wywiąże się z umowy, to nie stracisz na tym środków finansowych. Jakie są metody na zabezpieczenie transakcji? Możliwości jest kilka. Jedną z nich jest skorzystanie z nowoczesnej aplikacji Sharelock. Jak działa takie rozwiązanie? W takim przypadku dwie strony transakcji muszą zalogować się na platformę, następnie określić warunki umowy oraz sposoby płatności.

W kolejnym kroku kupujący przelewa środki na dedykowany rachunek. Dzięki takiemu rozwiązaniu wykonawca może mieć pewność, że kiedy skończy pracę, to otrzyma za nią ustalone wynagrodzenie. Natomiast kupujący zyskuje potwierdzenie, że w razie, gdyby jednak wykonawca okazał się nierzetelny, to środki z dedykowanego rachunku trafią z powrotem na jego konto. Po wykonaniu ustaleń zawartych w umowie środki trafiają bezpośrednio na konto wykonawcy. Co ważne, cała transakcja odbywa się transparentnie, sprawnie i szybko. Ponadto bezpiecznie.  

Jak działa nowoczesna platforma do zabezpieczania transakcji? 

Zabezpieczenie zaliczki jest kluczowe dla obu stron transakcji. Każda ze stron, zarówno kupujący, jak i sprzedający, chce mieć pewność, że jego pieniądze i praca nie pójdą na marne. To właśnie w tym celu powstała innowacyjna platforma Sharelock, która w prosty sposób zapewnia bezpieczeństwo transakcji finansowych. Co ważne, rozwiązanie to jest skierowane zarówno do przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. Co możesz zyskać, korzystając z aplikacji? 

Przede wszystkim, dzięki takiemu zabezpieczeniu płatności, nie musisz martwić się o to, czy faktura zostanie zapłacona w terminie. Możesz także uniknąć wysyłania przypomnień do kontrahenta o oczekującej płatności. Ponadto jest to skuteczna metoda na zniwelowanie zatorów płatniczych, które są zagrożeniem dla płynności finansowej firmy. Z aplikacji do zabezpieczania transakcji warto skorzystać w przypadku, jeśli nie masz zaufania do wykonawcy, lub też nie chcesz w ciemno przelewać dużej kwoty nowemu kontrahentowi. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz mieć pewność, że pieniądze Twojej firmy nie przepadną. 

Dodaj komentarz