Szkolenia BHP Online – czy to dobre rozwiązanie?

Szkolenia BHP Online – czy to dobre rozwiązanie?

Jeśli interesują Państwa skuteczne szkolenia BHP online pragniemy zwrócić uwagę na ofertę dostępną na naszej stronie. Kurs internetowy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy jest to bardzo przystępna forma nauki zdalnej. Chętnie wybierana jest przez pracowników administracyjno-biurowych, osoby kierujące pracownikami, a także przez osoby pracujące jako konstruktorzy maszyn, przy obsłudze urządzeń technicznych, udzielające pierwszej pomocy oraz na stanowiskach robotniczych. Pracodawcy wybierający internetowe szkolenia BHP zyskują możliwość przeszkolenia pracowników w różnych miejscach, w każdych warunkach, a co najważniejsze – o dogodnej dla nich porze.

Szkolenia BHP online dla pracowników

Obowiązkowe szkolenie BHP, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki, powinien odbyć każdy pracownik, a także student, który odbywa praktykę studencką i uczeń szkoły zawodowej uczący się praktycznie zawodu. Obowiązek odbycia kursu BHP obejmuje wszystkie osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Z pomocą naszej firmy mogą Państwo swoim pracownikom zapewnić dostęp do szkolenia BHP w formie e-learningu. Jest to bardzo wygodne, szczególnie w przypadku osób zatrudnionych zdalnie.

Zgodnie z prawem szkolenia okresowe BHP wykonuje się co 3 lata, w przypadku kadry robotniczej. Co 5 lat wymagane jest szkolenie w dziedzinie BHP dla przedsiębiorców, kadry kierowniczej, pracowników inżynieryjno-technicznych oraz pracowników służby BHP. Co 6 lat obowiązek szkolenia okresowego dotyczy pracowników biurowych. Szkolenie wstępne jest przeprowadzane przed dopuszczeniem do wykonywania pracy na określonym stanowisku w formie instruktażu. Przygotowane szkolenie obejmuje instruktaż ogólny i instruktaż stanowiskowy. Kursy BHP online polecane są również dla klientów indywidualnych, którzy starają się we własnym zakresie pogłębiać i aktualizować swoją wiedzę w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Kurs BHP za pośrednictwem Internetu

Nasz kurs został opracowany przez specjalistów z branży, osoby z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów stacjonarnych. Świetnie przygotowanie merytoryczne naszych pracowników sprawia, że oferowane przez nas szkolenie BHP online jest na najwyższym poziomie. Przygotowane materiały szkoleniowe są bardzo starannie dobierane. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować w 100% prawdziwe informacje, bez powielania błędnych tez.

Przekazywane podczas kursu z zakresu BHP wiadomości są bardzo ważne i stanowią podstawę bezpieczeństwa w trakcie wykonywania obowiązków zawodowych. Zdobyta wiedza ma również wpływ na życie codzienne, z tego powodu prezentowane są różne przykłady zachowań i sytuacji, które pozwalają zrozumieć i zapamiętać proste zasady w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Forma przekazywania wiedzy jest bardzo przystępna, a co ważne, szkolenie BHP jest nieograniczone czasowo. Szkolenia dostępne są w języku polskim, nie wymagają bezpośredniego kontaktu z prowadzącym, a co ważne mogą odbyć się o dowolnej porze.

Po ukończeniu szkolenia online na kursanta czeka test egzaminacyjny. Po rozwiązaniu testu i zdaniu egzaminu wynik pozytywny prowadzi do uzyskania zaświadczenia. Osoby zainteresowane mogą otrzymać fakturę terminową. Jeśli chce się złożyć na nią zamówienie, wystarczy pozostawić taką informację w formularzu kontaktowym. Na naszej stronie znajdują się także odpowiedzi na częste pytania, a nasz opiekun klienta pomoże rozwiać wszelkie Państwa wątpliwości i zapewni fachową obsługę.

Dodaj komentarz