Sprzątanie klatek Wrocław – jak znaleźć dobrą firmę sprzątającą?

Sprzątanie klatek Wrocław – jak znaleźć dobrą firmę sprzątającą?

Prace porządkowe na klatce schodowej tylko na pozór wyglądają na łatwe. Aby jednak miejsce to lśniło czystością, trzeba jednak nieźle się postarać. Nie wystarczy samo umycie podłogi. Kluczowe są również inne czynności.

Sprzątanie klatek Wrocław – zwłaszcza w blokach, czy dużych biurowcach – jest dość czasochłonne. A w przypadku tych drugich dokładne wyczyszczenie całej powierzchni klatki schodowej jest ważne – szczególnie wtedy, gdy odwiedzają je klienci. Komu zatem warto zlecić prace porządkowe na klatce schodowej i nie tylko? Odpowiadamy!

Jakie cechy powinna mieć dobra firma sprzątająca?

Na rynku znaleźć można wiele firm, które oferują profesjonalne usługi sprzątające. Niestety, część z nich jest taka tylko z nazwy. Po czym zatem poznać, że masz do czynienia z tą, która rzeczywiście wykonuje usługi na wysokim poziomie? Przede wszystkim firmę powinny wyróżnić pozytywne opinie klientów, o których możesz usłyszeć od innych lub przeczytać w internecie. Są to jednak ogólniki, które nie odpowiedzą Ci na pytanie, czy na pewno dana firma sprosta Twoim oczekiwaniom.

Dobra firma, której zlecisz m.in. sprzątanie klatek schodowych, powinna wyróżniać się także szerokim zakresem usług. Dobrze będzie, jeżeli będą one dotyczyć czynności takich jak:

  • mycie okien i drzwi;
  • czyszczenie akcesoriów dekoracyjnych;
  • sprzątanie drobiazgowe;
  • czyszczenie wyposażenia części wspólnych;
  • sprzątanie całych osiedli;
  • dezynfekowanie powierzchni;
  • sprzątanie schodów i mycie podłóg.

A jeżeli firma oferuje również możliwość zadbania o rośliny lub umożliwia wybranie innych, dodatkowych usług, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta – to jest to jak najlepszy wybór.

Sprzątanie klatek Wrocław – komu warto zlecić prace porządkowe na schodach i nie tylko?

Jeżeli szukasz firmy sprzątającej, która cieszy się renomą, to warto rozważyć nawiązanie współpracy z Cleanhub. Jest to profesjonalna firma sprzątająca, która oferuje kompleksowy zakres usług z możliwością rozszerzenia zleconych zadań do Twoich indywidualnych potrzeb. Firma posiada profesjonalny sprzęt do sprzątania, który doświadczeni pracownicy obsługują zgodnie ze standardami bezpieczeństwa. Cleanhub nieustannie inwestuje przy tym w nowe technologie, które mają za zadanie podnieść efektywność pracy.

Z usług firmy warto skorzystać również dlatego, że umożliwia ona korzystanie z jednorazowego sprzątania w sytuacji kryzysowej lub w ramach stałej współpracy. Cleanhub słynie przy tym z dobrego stosunku jakości usług do ceny. A jeżeli już o tym mowa, to warto wiedzieć, że cena za sprzątanie klatki schodowej zależy od jej powierzchni, zakresu wybranych usług oraz częstotliwości sprzątania (tj. usługa jednorazowa lub stała współpraca).

Dodaj komentarz