Kalendarz dla korepetytora i komunikator w jednym? Z Calendesk to możliwe!

Kalendarz dla korepetytora i komunikator w jednym? Z Calendesk to możliwe!

Jesteś korepetytorem i masz problem z zaplanowaniem harmonogramu? Wypróbuj za darmo kalendarz online Calendesk i znajdź czas na wszystkie swoje obowiązki. Prowadzisz zajęcia online i za każdym razem wysyłasz klientom nowy link do spotkania? Nasz system rezerwacyjny da Ci możliwość automatycznego wygenerowania odnośnika do kanału. Wypróbuj więc kalendarz współdzielony online i przekonaj się, jak wiele czasu zaoszczędzisz.

Lepsza organizacja pracy z Calendesk

Praca korepetytora nie jest łatwa, zwłaszcza jeśli nie korzystasz z programów takich jak kalendarz online. Nie pracujesz osiem godzin, jak w większości branż, lecz musisz się w pewnym stopniu dopasowywać do klientów. Często korepetytorzy łączą inne zajęcia, na przykład studia dzienne czy pracę na etacie. W takim układzie nie jest łatwo pogodzić wszystkie swoje obowiązki bez profesjonalnego narzędzia. Wypróbuj więc kalendarz do edycji online Clendesk i mądrze zaplanuj swoje zadania na cały tydzień.

Łatwa rezerwacja zajęć

Ustalenie optymalnego terminu korepetycji nie zawsze jest łatwe. Godziny zajęć powinny odpowiadać zarówno Tobie, jak i Twojemu klientowi. Dzięki kalendarzowi współdzielonemu online z łatwością wskażesz, w których godzinach jesteś dostępny/a, a Twój uczeń zarezerwuje najbliższy pasujący mu termin.

Integracja kalendarza z komunikatorem

Zoom i Google Meets to najczęściej wykorzystywane komunikatory do prowadzenia zajęć zdalnych. Możesz oczywiście za każdym razem generować link do spotkania i wysyłać go klientowi mailem lub SMS-em. Jeśli jednak masz kilku klientów, nie warto marnować czasu. Integracje wspólnego kalendarza online z komunikatorami pozwalają na automatyczne uzyskanie odsyłacza do kanału. Twój uczeń od razu po dokonaniu rezerwacji otrzyma hiperłącze do spotkania, co będzie wyglądało o wiele profesjonalniej.

Podsumowanie

W pracy każdego korepetytora niezastąpionym narzędziem jest kalendarz do uzupełniania online. Dzięki programowi Calendesk zaplanujesz wszystkie swoje zajęcia, a system rezerwacji online pomoże Twoim klientom szybko umówić się na korepetycje. Kalendarz online dla kilku osób możesz również łatwo zintegrować z aplikacjami takimi jak Zoom czy Google Meets. Zaoszczędzi Ci to mnóstwo czasu i usprawni Twoją pracę.

Dodaj komentarz