Typy na dziś piłka nożna Mistrzostwa Świata

Typy na dziś piłka nożna Mistrzostwa Świata

Mundial, czyli międzynarodowy turniej piłki nożnej, w którym biorą udział najlepsze zespoły z całego świata, co cztery lata przyciąga przed ekrany telewizorów miliony wiernych fanów futbolu. Każdy prawdziwy kibic piłki nożnej nie może sobie odpuścić takiego wydarzenia. Ale nie tylko fani zacierają ręce na myśl o mundialu i rozgrywkach. Mistrzostwa Świata wzbudzają duże zainteresowanie także wśród osób zawierających zakłady bukmacherskie. Jest to niesamowita okazja do dobrych typów, gdzie mozna wygrać naprawdę ciekawe pieniądze. Szczególnie że typuje dosłownie cały świat. Jak bezpiecznie i skutecznie obstawiać mecze piłki nożnej? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz poniżej.

Rozgrywki piłkarskie – gdzie typować?

Typy na piłkę nożną stanowią ponad 70% wszystkich granych zakładów bukmacherskich. Jedną z podstawowych zasad, o jakiej powinien pamiętać każdy początkujący typer, jest fakt, że w Polsce zakłady sportowe można zawierać wyłącznie u legalnych bukmacherów – firm posiadających odpowiednią licencję na organizowanie zakładów wzajemnych stacjonarnie bądź w systemie online. Skąd taki podział na legalnych i nielegalnych bumacherów? Jakiś czas temu rząd wprowadził licencje. To dzięki nim można oferować legalne zakłady. Cześć buków zdecydowała się je wykupić, część nie. Druga sprawa jest taka, że rząd niezbyt chętnie te licencje udostępnia. Co za tym idzie, nawet bukmacher, który chce legalnie oferować zakłady dla Polaków, nie ma takiej możliwości. Zatem wybór gdzie obstawiać zależy od typera. Do grupy najpopularniejszych i zarazem najlepszych polskich bukmacherów należy między innymi Fortuna, STS, LV BET, Betclic oraz Betsson – każda z firm posiada atrakcyjną ofertę na piłkę nożną oraz wiele ciekawych promocji i bonusów powitalnych dla nowych graczy.

Zakłady sportowe – piłka nożna

Zastanawiasz się, jakie zdarzenia warto wybierać na początek? Zakład trzyrzędowy 1/X/2 – to klasyczny i najczęściej wybierany rodzaj zakładów, który skupia się na wytypowaniu zwycięskiej drużyny bądź remisu. Oprócz tego typerzy chętnie obstawiają zdarzenia typu Over/Under, BTTS, Handicap czy tzw. podwójna szansa (zakłady z jednoczesnym obstawieniem dwóch opcji – zwycięstwa lub remisu danego zespołu). Jeżeli nie masz czasu na opracowanie własnej analizy sportowej, wówczas możesz skorzystać z gotowych typów dostępnych na stronie https://twojtyp.pl/. Oprócz zakładki typy na dziś piłka nożna mistrzostwa świata znajdziesz tam także pewne typy na zakłady długoterminowe z różnych dyscyplin sportowych.

Dodaj komentarz