Jak szybko możesz pożyczyć pieniądze na 0%

Jak szybko możesz pożyczyć pieniądze na 0%

Litewski parabank Extraportfel pojawił się w Polsce stosunkowo niedawno, bo w 2013 roku. Jednak od tego czasu zdobył szerokie grono wiernych klientów. Należy do znanej i cenionej spółki CreamFinance. Oferta parabanku wyróżnia się od innych przede wszystkim dłuższym okresem spłaty. W przeciwieństwie do wielu firm pozabankowych możemy tutaj wziąć pożyczkę na 45, a nie na 30 dni. Ponadto, pierwsza pożyczka ma RRSO 0%. To oznacza, że nowi klienci mogą zwrócić dokładnie tyle, ile pożyczyli. Oczywiście, jeśli zrobią to w terminie ustalonym w umowie.

Warunki udzielenia pożyczki

Aby ubiegać się o pożyczkę w Extraportfel.pl należy spełnić kilka warunków. Przede wszystkim musimy mieć przynajmniej 21 lat i nie więcej niż 75. Ponadto, powinniśmy mieć adres e-mail, telefon komórkowy i konto w banku. Potencjalni klienci muszą mieć polskie obywatelstwo i stały adres zamieszkania na terenie RP. Nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń. Dzięki temu procedura pożyczkowa w parabanku jest znacznie szybsza i mniej skomplikowana niż w banku.

Podobnie jak w przypadku innych firm pozabankowych, Extraportfel.pl weryfikuje klientów w bazach dłużników, takich jak BIK, BIG Info Monitor, KRD i ERIF. Na tej podstawie ocenia zdolność kredytową potencjalnego pożyczkobiorcy. Oferuje klientom dwa sposoby weryfikacji. Do wyboru mamy tradycyjny przelew weryfikacyjny w wysokości 1 grosza lub nowoczesny, bezpłatny Instantor. Jeśli chcemy przyspieszyć całą procedurę, wybierzmy ten drugi sposób. Jeżeli decyzja będzie pozytywna i mamy konto w banku współpracującym z parabankiem, pieniędzmi możemy cieszyć się już w 15 minut. Wybierając Instantor, pamiętajmy, że parabank sprawdzi nasze dane i historię transakcji z ostatnich 3 miesięcy.

Jak wziąć pożyczkę?

O pożyczkę ubiegamy się przez Internet. Musimy wejść na stronę internetową pożyczkodawcy. Za pomocą kalkulatora, znajdującego się na stronie, ustalamy kwotę pożyczki i termin jej zwrotu. Następnie możemy się zapoznać z całkowitymi kosztami pożyczki i datą spłaty. Jeśli akceptujemy warunki, klikamy przycisk “Weź pożyczkę”. Zostaniemy przekierowani do formularza rejestracyjnego. Klienci ubiegający się o pierwszą pożyczkę 0%, jednocześnie wypełniają formularz i wniosek. To spore ułatwienie i oszczędność czasu. W formularzu należy podać dane osobowe, źródło i wysokość dochodów oraz pracodawcę. W kolejnym etapie zaznaczamy jeden z dwóch sposobów weryfikacji. Później już tylko czekamy na decyzję, czy dostaniemy pożyczkę w Extraportfel.pl. Otrzymamy ją SMS-em lub drogą mailową. Jeśli będzie pozytywna, parabank błyskawicznie przelewa pieniądze na wskazane konto. Extraportfel.pl –  pożyczki warszawa jeszcze nigdy nie były takie proste jak z ekstra portfel i hapi pożyczki logowanie.

Dodaj komentarz