Pomysły na pracę dla młodzieży przez Internet

Pomysły na pracę dla młodzieży przez Internet

Wraz z rozwojem Internetu mamy coraz więcej możliwości żeby znaleźć pracę zdalną. To także przekłada się na “stanowiska” pracy dla młodzieży. Pracę przez Internet możesz bezproblemowo połączyć ze szkołą, zdobyć pierwsze doświadczenie i dorobić do kieszonkowego. Same plusy. Jednak warto pamiętać, że znalezienie pracy zdalnej wiąże się także z pewnym wysiłkiem. Zobacz jaką pracę możesz wykonywać przez Internet będąc nieletnim. 

Wypełnianie ankiet

Najpopularniejszym sposobem na zarabianie w sieci jest wypełnianie internetowych ankiet. Praca ta jest prosta i przyjemna. Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, tylko dostęp do Internetu, aktywny adres e-mail i trochę chęci. W wyszukiwarce znajdziesz wiele serwisów, które oferują pieniądze za wypełnione ankiety. Musisz w wybranym się zarejestrować, czyli założyć profil i poczekać aż na maila przyjdzie ankieta. W im większej ilości serwisów założysz konto, tym więcej ankiet będziesz dostawać. To z kolei przełoży się na większe zarobki. Pamiętaj, że ta praca nie wymaga żadnej inwestycji. Jeśli więc natrafisz na stronę, która wymaga wpłaty na start, to uważaj – to może być oszust. 

Tester gier 

To może być wymarzona praca dla wszystkich entuzjastów gier komputerowych. Od razu uprzedzamy – nie jest to najprostszy sposób na zarabianie, ale jak najbardziej realny. Co możesz robić? Oprócz oczywistego grania, możesz także pisać teksty na blogi tematyczne, oceniać produkcje, barć udział w pojedynkach lub testować jeszcze nie wypuszczone na rynek gry. Innym pomysłem jest streamingowanie. Co prawda kanałów streamingowych na YouTubie jest wiele, to dalej jest na nie popyt. Jeśli uda Ci się wybić, to możesz zarobić całkiem niezłe pieniądze. Co ważniejsze spieniężysz, to co przynosi Ci przyjemność.  

Pisanie treści 

Równie popularne, co wypełnianie ankiet jest pisanie różnych treści w sieci. Praca przez Internet dla młodzieży może być też kreatywna i przynosić zyski, nie tylko w sensie materialnym, ale także doświadczenia. Jeśli czujesz, że pisanie jest Twoją mocną stroną to poszukaj zleceń jako copywriter. Możesz pisać artykuły blogowe, posty na social mediach – pomysłów jest wiele! Gdzie szukać zleceń? Zacznij od grup Facebookowych przeznaczonych dla freelancerów, wiele ofert możesz znaleźć także na olx.pl. Innym źródłem mogą być portale takie jak Giełda Tekstów, aplikacja UpWork lub UseMe.com. Pamiętaj żeby zachować wszystkie wykonane zlecenia. W przyszłości mogą posłużyć Ci do stworzenia portfolio. 

Dodaj komentarz